TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Hotel Panorama

JUBILEUSZ HOTELU PANORAMA

18 stycznia 2021

Nieprawdopodobnie szybko minęło 20 lat realizacji naszej misji na rynku hotelarskim.

Zaczynaliśmy na pustyni hotelowej (jako pierwsi i długo jako jedyni ) od 50 pokoi z kategorią 2*. W międzyczasie przebudowaliśmy Hotel, rozbudowaliśmy się dwukrotnie          (mamy ponad 100 pokoi) i podnieśliśmy kategorię na 3*.

To u nas powstała pierwsza na Mazowszu Chata Góralska i jedyne w Polsce Europejskie Centrum Team Buildingu teamStrefa.pl (Zbiroża).

W naszym Hotelu doświadczenie zdobywały dziesiątki osób, które obecnie są profesjonalistami w dziedzinie hotelarstwa i gastronomii. Niektórzy pracownicy związali z nami swój zawodowy los od uczniowskich praktyk – obecnie zajmują stanowiska kierownicze.

Przez 20 lat Hotelem zarządzał Marek Pempel – doświadczony hotelarz, za którego sprawą, korzystając z jego doświadczenia, wiedzy i umiejętności, a także niesamowitej intuicji, mogliśmy zapewnić Państwu wszelkie atrakcje i realizować dla Was różne projekty i eventy. Dyrektor w roku jubileuszowym postanowił odpocząć od aktywności zawodowej                  i ustąpić miejsca swojemu wychowankowi. Obecnie dyrektorem Hotelu jest Robert Błoch, który z przerwą na zdobywanie dyrektorskiego doświadczenia w podwarszawskich hotelach, jest z nami od pierwszego otwarcia drzwi Hotelu Panorama.

Jesteśmy dla Was od początku wieku. Od roku 2000 mogliście Państwo korzystać w Hotelu Panorama z noclegów, konferencji, integracji, pikników, przyjęć okolicznościowych, gastronomii i cateringu. Pierwszą konferencję zorganizowaliśmy dla Geotermii Mazowieckiej S.A – ważnego klienta, który ciągle jest z nami.

Byliśmy przy narodzinach Waszych firm i biur. Organizowaliśmy konferencje, jubileusze, pikniki i integracje. Największy piknik, dla 2500 osób zrobiliśmy na zlecenie firmy FritoLay. To ogromne plenerowe wydarzenie było dla nas pierwszym tego rodzaju wyzwaniem. Obsługiwało je ponad 100 osób. Przeprowadziliśmy dla naszych klientów wiele ciekawych i wymagających eventów – np. zorganizowanie „sztucznej plaży” nad naszym zbirożańskim stawem.

Nie tylko imprezy plenerowe cieszyły się Państwa uznaniem. W Hotelu i Chacie Góralskiej, a także w Karczmach w Zbiroży, odbyły się dziesiątki chrzcin, komunii, studniówek, wesel           i innych przyjęć okolicznościowych. Gościliśmy Państwa na Andrzejkach, Sylwestrach, Walentynkach.

Nasze wnętrza i zewnętrzna elewacja kilkukrotnie uzyskały inny wygląd, w reakcji na zmieniającą się otaczającą rzeczywistość. Obecnie restauracje ArtDeco i Tamara są w stylu wspaniałych lat dwudziestych, których piękno polega na ich funkcjonalności. Sale konferencyjne, w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz system ścian przesuwnych, umożliwiają przeprowadzenie konferencji tradycyjnych i hybrydowych dla zarówno małych grup kilkuosobowych, jak i konferencji dla 500 osób. Zawsze będąc blisko realiów, zmienialiśmy się i zmieniamy dla Państwa potrzeb.

Dotychczasowa współpraca z Państwem, wysokie oceny naszych działań, są dla nas dodatkowym bodźcem do ciągłego podnoszenia poprzeczki.

Dziękujemy wszystkim, którzy umożliwiali nam, pomagali i motywowali do działania przez 20 lat.

Z niecierpliwością i nadzieją czekamy na koniec pandemii, aby móc Wam służyć kolejne lata, zgodnie z hotelarską dewizą HOSPES HOSPITI SACER (GOŚĆ GOSPODARZOWI ŚWIĘTY), która od początku przyświeca naszemu działaniu.

Rozpoczynamy nowe rozdanie – nowe projekty. Przybywajcie. Zapraszamy.

Powrót do Aktualności
EnglishRussia