TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Hotel Panorama

DEEPSPOT W MSZCZONOWIE

25 stycznia 2021

Deepspot w Mszczonowie

DEEPSPOT W MSZCZONOWIE

Deepspot w Mszczonowie – wielka atrakcja Mazowsza –  wznawia swoją działalność od 23 stycznia 2021 r.
Najgłębszy basen do nurkowania na świecie otwiera kalendarz rezerwacji i będzie działał zgodnie z zaostrzonym reżimem sanitarnym.
Jeżeli szukasz miejsca do nurkowania w Polsce to Deepspot jest pierwszą z możliwości. Liczby mówią same za siebie:

  • Głębokość basenu to 45 m i 40 cm
  • Pojemność to 8000 m3
  • Woda w basenie ma temperaturę 32-34°C
  • Woda jest filtrowana 4 razy dziennie co zapewnia jej krystaliczną przejrzystość

Dla kogo centrum nurkowania?

Każdy może skorzystać z usług Deepspot i przeżyć to niezwykłe doświadczenie. Dla amatorów została przygotowana oferta „Pierwsze nurkowanie”. Pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy przechodzą kurs zakończony certyfikatem. Oferta obejmuje również korzystanie z profesjonalnego sprzętu do nurkowania i zejście pod wodę do 5 m             z instruktorem.

Dla doświadczonych nurków polecana jest oferta Scubadiving lub Freediving. Czym one się różnią?

Scubadiving to nurkowanie sprzętowe dla nurków posiadających certyfikat OWDS lub ekwiwalenty innych instytucji nurkowych. Zejście pod wodę trwa 60 min. Na doświadczonych nurków czeka wiele atrakcji: podwodne jaskinie, liny i wrak na dnie, a wszystko w gigantycznej studni pełnej ciekawych zakamarków, wartych obejrzenia.
Freediving to nurkowanie na zatrzymanym oddechu, bez akwalungu. Jest to bardzo stary sposób nurkowania, praktykowany przez poławiaczy pereł. Ten ekstremalny sport uprawia się zawsze z partnerem – ze swoim buddy lub instruktorem Deepspotu. Aby uprawiać freediving potrzebna jest maska, fajka i płetwy – ten sprzęt udostępnia Deepspot, ale można również mieć własny. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym blogu.

Dla tych, którzy się wahają przed pierwszym nurkowaniem na środku basenu wybudowano specjalny tunel widokowy, który pozwala podziwiać nurkujących ludzi i atrakcje basenu. Zdjęcia wykonywane w tym miejscu zapierają dech w piersiach.

Wyprawa do Deepspot i nurkowanie w najgłębszym basenie na świecie to ekscytujące przeżycie i oryginalny pomysł na spędzenie weekendu. Dla tych, którzy będą po dniu pełnym wrażeń szukali noclegu w Mszczonowie polecamy Hotel Panorama***, do którego można dojść nawet pieszo w 10 min. Odległość między Hotelem a Deepspot to tylko 1,5 km.

Powrót do Aktualności
EnglishRussia