TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Hotel Panorama

DZIEŃ KOBIET

2 marca 2021

DZIEŃ KOBIET

Świętować czy nie świętować? Oto jest pytanie, które w związku z Dniem Kobiet zadają sobie zarówno mężczyźni jak i kobiety. W kulturze ciągle pojawia się skojarzenie z goździkiem i rajstopami. Dziś to wspomnienie zakładowych obchodów Dnia Kobiet budzi już sentyment. Retro święto zdecydowanie wraca do łask. Teraz kojarzy się z początkiem wiosny, pięknymi kolorami tulipanów i rozkwitającą kobiecością. Życzenia składają panowie, wręczając kwiaty i upominki. Panie również wykorzystują tę okazję, aby wyjechać na “babski” wypad w gronie koleżanek.

Hotel Panorama*** z okazji Dnia Kobiet uruchomił sprzedaż trzech bardzo ciekawych voucherów:

  • Voucher na romantyczną kolację dla dwojga – to taka podpowiedź dla panów. Wykwintna, trzydaniowa kolacja w Restauracji Tamara: przystawka, danie główne, deser i kieliszek wina dobranego do serwowanych dań to naprawdę elegancki sposób, aby uczcić Dzień Kobiet. Romantyzmu doda pięknie przygotowany stół, biały obrus i świece.
  • Voucher kwotowy przygotowaliśmy dla tych, którzy mają kłopot z wyborem odpowiedniego prezentu. Voucherem można płacić za wszystkie nasze usługi.
  • Voucher na WEEKEND DLA ZDROWIA Z TERMAMI MSZCZONÓW zawiera:

– nocleg w pokoju dwuosobowym z dużym łóżkiem

– bogate śniadanie w formie bufetu lub serwowane do pokoju

– obiadokolację według pomysłu Szefa Kuchn: zupa, danie główne, deser, woda z cytryną

– bilety do Term Mszczonów – 3 h wejście dla każdej osoby

Taki weekendowy wypad, nawet w niezbyt odległe okolice, pozwala oderwać się od rutyny codzienności i odpocząć.

Vouchery są ważne 6 miesięcy od daty zakupu. Na życzenie Gości ważność voucherów może zostać przedłużona o czas, w którym pandemia uniemożliwi ich realizację.

Vouchery można zakupić zarówno przez stronę Hotelu jaki i w Recepcji. Kupując na stronie internetowej mogą Państwo wpisać dedykację i wysłać voucher na mail osoby obdarowanej. Wspaniała niespodzianka, prawda! Zakup jest prosty i szybki.

Kupującym voucher w tradycyjny sposób czyli w Recepcji gwarantujemy przygotowanie ładnej wersji graficznej i eleganckie spakowanie prezentu.

Zapraszamy do świętowania Dnia Kobiet!

Powrót do Aktualności
EnglishRussia