TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Oferta

PANORAMA MSZCZONÓW

NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

WESELE

Perfekcyjnie przygotowane wesele to marzenie wielu Młodych Par.

Hotel Panorama doskonale rozumie te potrzeby i gwarantuje najwyższą jakość, zaangażowanie i profesjonalizm, by organizacja przyjęć weselnych kończyła się zawsze ogromnym sukcesem.

Wesele w Mszczonowie to wspaniała okazja, by wykorzystać ogromny potencjał Hotelu Panorama – piękne sale, malowniczy plener i profesjonalna obsługa stwarzają idealne warunki na wymarzone świętowanie zawarcia małżeństwa i  na cudowny plenerowy ślub.

WAŻNE UROCZYSTOŚCI

KOMUNIA

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu przystępującego do niej dziecka i jego najbliższej rodziny. Hotel Panorama rozumie doniosłość tej chwili i dba o każdy szczegół, gdy następuje organizacja przyjęć komunijnych. Duża liczba sal pozwala na swobodne świętowanie tylko we własnym gronie. Jeśli komunia w Mszczonowie lub okolicy, to Hotel Panorama jest idealnie przygotowany na jej organizację. Piękne wnętrza, doświadczenie i przepyszne jedzenie sprawią, że Państwa dziecko nie zapomni tego cudownego momentu, a Wy z satysfakcją i spokojem będziecie świętować razem z nim i Waszymi gośćmi

UDANA ZABAWA

STUDNIÓWKA

Studniówka w Mszczonowie dla Maturzystów z dużych i małych klas! Taki bal warto zorganizować w miejscu, gdzie czeka na Państwa piękne wnętrze, pyszne jedzenie oraz przestrzeń do zatańczenia Poloneza. Z Hotelem Panorama organizacja Studniówki jest sprawna, a efekt końcowy zachwyci uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich zaproszonych gości.

Doskonały dojazd i duży parking sprawią, że Państwa doznania będą bardzo pozytywne już przed rozpoczęciem studniówkowego balu.

PRZESTRZEŃ DO SPEŁNIANIA MARZEŃ

ŚLUB PLENEROWY

Ślub w plenerze w Mszczonowie jest możliwy, a potencjał jego organizacji jest ogromny! Hotel Panorama posiada piękny, zaciszny ogród z malowniczą Chatą Góralską oraz 13 ha terenu w Zbiroży z zieloną trawą, zbiornikami wodnymi, brukowanymi kostką alejkami i deptakami, by wśród szumu drzew i śpiewu ptaków spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć to jedyne w swoim rodzaju „TAK”.

Dobrze wyposażone zaplecze i doświadczenie w przygotowaniu takiej uroczystości to największa gwarancja, że takie wydarzenie będzie piękne i dopracowane w każdym szczególe.

KONFERENCJE W MSZCZONOWIE

DLA FIRM

LATO W PANORAMIE: Tylko w wakacje konferencja w Mszczonowie z wyjątkową strefą chilloutu w hotelowym ogrodzie! 
Wybierz nasz Hotel Biznesowy pod Warszawą!

EnglishRussia