TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Wesele

HOTEL PANORAMA

SALA ART-DECO W HOTELU

Do 400 osób – To bardzo elegancka, klimatyzowana i przestronna sala, utrzymana w pastelowej kolorystyce. Charakter spotkania idelanie może podkreślić specjalnie wykreowana ,,gra świateł”.

SALA W CHACIE GÓRALSKIEJ

Tradycyjna chata zakopiańska, przystosowana do organizacji wesel do 140os. W chacie znajdują się dwa kominki stwarzające doskonały klimat – zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory. Drewniane ławy, ściany i sufit zrobione są z grubych drewnianych bali , które podkreślają charakter tego miejsca. Z sali jest wyjście na patio hotelowe – z altanami , stolikami, fotelami ogrodowymi i alejkami spacerowymi.

KARCZMA W ZBIROŻY

Nasz trzeci obiekt usytuowany jest w miejscowości Zbiroża (4km od Mszczonowa). W 3 salach możemy zorganizować wesele łącznie dla 300os. Sale są klimatyzowane, a infrastruktura obiektu jest w pełni przystosowana do organizacji tego typu spotkań. Karczma jest położona w otoczeniu malowniczych alejek , stawów i altan.

WYJĄTKOWE UROCZYSTOŚCI

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Perfekcyjnie przygotowane wesele to marzenie wielu Młodych Par, toteż powierzając nam organizację wesela, gwarantujemy naszą jakość, uwagę i profesjonalizm.

Zapraszamy do świętowania tego magicznego dnia w jednej z eleganckich sal Hotelu Panorama oraz do zawarcia sakramentu małżeństwa w naszym eleganckim hotelowym ogrodzie lub w pięknym plenerze 13 hektarowego obiektu w Zbiroży.

TO CO WYRÓŻNIA NASZĄ OFERTĘ

NASZE ZALETY

EnglishRussia