TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Centrum Konferencyjne

WYPOSAŻENIE

1.

Akustyka

Ściany w naszych salach konferencyjnych są z materiałów wygłuszających, na podłogach jest wykładzina dywanowa o odpowiedniej strukturze i grubości, która doskonale niweluje hałas. W salach konferencyjnych (Zbiroża i Chata Góralska) podłogi są wyłożone płytkami, drewnem – materiałami stylistycznie pasującymi do miejsca przeprowadzenia konferencji.

2.

Oświetlenie

Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego, a okna w salach posiadają zautomatyzowany system zaciemniania okien poprzez rolety. Oświetlenie sztuczne – to system halogenowych i ledowych lamp, dający pięć możliwości oświetlenia sal: boczne, centralne, kinowe, konferencyjne, bankietowe. Ten system jest również zautomatyzowany: może być sterowany centralnie lub indywidualnie oraz z możliwością dzielenia źródeł świateł.

3.

Nagłośnienie

Oparte jest na profesjonalnym systemie BOSE. Każda sala ma indywidualne nagłośnienie z możliwością połączeń modułowych. Dla lepszej akustyki głośniki zamontowane są w suficie. Posiadamy najwyższej klasy mikrofony b/przewodowe SHARE z serii SLX Wireless. Rodzaje oferowanych mikrofonów: do reki, do klapy i nagłowny.

4.

Kolorystyka

We wszystkich salach zachowana jest pastelowa kolorystyka ścian, przyjazna słuchaczom konferencji.

5.

Instalacja elektryczna

W każdej sali jest duża ilość gniazd zasilających co minimalizuje używanie przedłużaczy.

6.

Internet

Dostepny internet b/przewodowy WiFi oraz przewodowy.

7.

Multimedia

System projekcyjny i multimedialny – posiadamy projektory do prezentacji multimedilnych z obiektywami szerokokątnymi, pozwalającymi na prezentacje obrazu z bliskiej odległości oraz projektory dwulampowe, pozwalające uzyskać najwyższą jakość obrazu przy niewielkim zaciemnieniu sali. Projektory wyposażone są w łącza HDMI i VGA.

Do dyspozycji Gości są telewizory LCD firmy SONY BRAVIA 32,50 i 60 calowe.

Przed każdą salą konferencyjną w Hotelu, zainstalowane są monitory multimedialne wyświetlające np. plan pobytu, logo firmy itd.

Dysponujemy również:

rzutnikami folii
flipchartami magnetycznymi i na bloki papierowe. Flipcharty dla lepszej wygody dla prowadzącego są na kółkach.
odtwarzaczami CD i DVD

8.

Klimatyzacja

Wszystkie sale posiadają system wentylacji grawitacyjnej a dodatkowo sale w Hotelu i w Centrum Teambuildingu w Zbiroży, posiadają klimatyzację. Wszystkie okna w salach konferencyjnych mają funkcję otwierania całkowitego i uchylnego.

9.

Dodatkowe wyposażenie

mównice – podesty – parkiety – podjazdy do wprowadzania samochodów – stoły – prostokatne, okragłe – krzesła – tapicerowane, lekkie, ergonomiczne – materiały biurowe – notatniki i długopisy
maszty

EnglishRussia