Hotel Panorama

O nas

Hotel powstał w 2000 r. jako obiekt dwugwiazdkowy. W trakcie swojej historii został rozbudowany i podniesiony do standardu trzech gwiazdek. Obecnie Hotel Panorama*** to kompleks, w skład którego wchodzą Hotel, Chaty Góralskie i Posiadłość Zbiroża.

Nasze zaplecze noclegowe dla 89 komfortowych pokoi o zróżnicowanym standardzie oraz 18 pokoi w Chacie Góralskiej. Większość pokoi jest klimatyzowana.

Wokół Hotelu rozciąga się ogród ze strefą relaksu i atrakcjami sportowymi​.

Hotel Panorama *** znajduje się na Mazowszu, na obrzeżach Mszczonowa – miasta o kilkusetletniej tradycji. Doskonała lokalizacja blisko trasy S50, w odległości 50 km od Warszawy i w pobliżu lokalnych atrakcji to atuty obiektu.

Dzięki takiemu położeniu jesteśmy idealną bazą noclegową na romantyczne wypady dla par, na edukacyjne wycieczki dla rodzin z dziećmi, a także dla tych co podróżują w pracy.

Panorama w Mszczonowie to znacznie więcej niż 23 sale konferencyjne pod Warszawą. Panorama to profesjonalny hotel konferencyjny z ogromnymi możliwościami eventowymi. Ponad 20 lat obsługi szkoleń i konferencji pozwala na pełne zrozumienie potrzeb Klientów biznesowych.

Dedykowane rozwiązania pozwalają dopasować spotkanie do najróżniejszych potrzeb w odpowiednich wariantach cenowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezbędnymi informacjami, prezentującymi nasze możliwości jako miejsca organizacji spotkań biznesowych.

Posiadłość Zbiroża to unikalne centrum teambuldingu przystosowane do organizacji imprez integracyjnych, pikników i wszelkich eventów – szczególnie plenerowych. Ten wspaniale zagospodarowany obszar o powierzchni 13,5 h jest podzielony na strefy:

  • Team Strefa - miasteczko teambuildingowe
  • Pikniki i koncerty
  • Karczma z salami weselnymi
  • Wiaty grillowe

Dobra kuchnia to podstawa! Kulinaria Hotelu Panorama mają różne oblicza – sprawdzają się w obsłudze grup biznesowych, niezależnie od tegoczy to nieduża konferencja, czy ogromny piknik firmowy. Kucharze wyczarują zarówno proste tradycyjne menu na szybkie spotkanie, jak również potrawy w ekskluzywnym wydaniu na rodzinne przyjęcie czy okazały bal.Ważnym miejscem w tej przestrzeni jest należąca do hotelu Restauracja Tamara.

Nasza karta menu zawiera dania kuchni polskiej z akcentami lokalnymi oraz dania wegańskie, które zadowolą najwybredniejszych. Można tu zamówić także dania na wynos i cieszyć dobrze zaopatrzonym barem.

/hotel/panorama-kidsNasi najmłodsi Goście mogą korzystać z sali zabaw, wktórej znajduje się basen z kulkami. Panorama Kids to miejsce bezpieczne dla dzieci i przyjazne dla rodziców. Serdecznie zapraszamy do organizacji przyjęć urodzinowych dla maluchów.

Honorujemy kartę dużej rodziny. Posiadaczom Karty Dużej Rodziny udzielamy 10% rabatu na usługi noclegowe.

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy również szereg innych udogodnień:

  • karta menu dla dzieci
  • krzesełka do karmienia dla dzieci
  • bezpłatne wypożyczenie łóżeczka z pościelą dla dzieci do lat 4
  • plac zabaw
  • możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów.
  • możliwość wypożyczenia wanienki i podgrzewacza do butelek
Miejsce, w którym tradycja splata się z nowoczesnością
Pokaż na mapie