Hotel Panorama

Eventy firmowe

Hotel Panorama to najlepsze miejsce na eventy firmowe. Mamy wszystko czego szukają specjaliści HR i PR budujący pozytywny wizerunek swoich firm jako miejsc przyjaznych pracownikom.

Warto zadbać o utrzymanie dobrych relacji między pracodawcą a pracownikami organizując cykliczne imprezy integracyjne, jak robi to wielu naszych stałych kontrahentów.

W Hotelu Panorama można zorganizować imprezy integracyjne w różnych formatach :
biesiada z karaoke, grill, ognisko, elegancki bankiet lub impreza tematyczna w określonym stylu.

Zapewniamy przestrzeń do realizacji wszelkich imprez integracyjnych, transport oraz obsługę agencyjną każdego eventu.

Teambuilding to nasza specjalność. Miasteczko teambuildingowe TeamStrefa w Posiadłości Zbiroża ma ogromny potencjał i jest narzędziem do budowy zgranego, silnego zespołu pracowniczego.

Gry teambuildingowe służą rozwijaniu cennych biznesowych kompetencji: umiejętności współpracy, skutecznej komunikacji, radzenia sobie ze stresem, aktywnego słuchania, podziału obowiązków. Świetnym pomysłem jest organizacja kilkudniowego wyjazdu firmowego, podczas którego pracownicy nie tylko będą mogli lepiej się poznać i zacieśnić swoje koleżeńskie relacje, ale także nauczą się, jak efektywnie współpracować.

Konferencja, szkolenie firmowe, kongres lub workshop – każde z tych wydarzeń można zorganizować w przestrzeni biznesowej Hotelu Panorama.

Hotel dysponuje 16 salami konferencyjnymi o różnym charakterze w 3 różnych lokalizacjach. Nasz handlowiec pomoże Wam dopasować salę do Waszych potrzeb.

Jubileusz lub gala firmowa to niezwykle prestiżowe wydarzenia wymagające ekskluzywnej oprawy i perfekcyjnej realizacji. W Hotelu Panorama tego typu event można zorganizować w Sali bankietowej Art Deco, która ma ściany w systemie modułowym i w maksymalnej aranżacji pomieści 500 osób.

Sala bankietowa Art Deco to elegancka przestrzeń w minimalistycznym stylu z możliwością aranżacji oświetlenia i nagłośnienia w zależności od potrzeb Klienta. Twój jubileusz będzie dzięki temu naprawdę wyjątkowy.

W Posiadłości Zbiroża przygotowaliśmy pełną infrastrukturę do realizacji pikników dla pracowników i ich rodzin. Teren Posiadłości Zbiroża to aż 13,5 h ogrodzonej przestrzeni zielonej, gdzie znajdują się obok siebie: przystrzyżona łąka będą doskonałym miejscem na gry sportowe czy rozstawienie dmuchańców, karczma z zapleczem gastronomicznym, zadaszone wiaty ze stołami i ławami dla 600 osób, stacjonarne toalety, parking oraz miejsce do spacerowania wśród starodrzewu kasztanowców. Na największym pikniku, jaki zorganizowaliśmy w Posiadłości Zbiroża bawiło się 5 tyś. osób.

Miejsce, w którym tradycja splata się z nowoczesnością
Pokaż na mapie