Hotel Panorama

Wesela

Wesele to radosne zwieńczenie pewnego okresu życia, które wymaga niezwykłej celebracji.

Z ogromną przyjemnością weźmiemy udział w organizacji tego wyczekanego wydarzenia. Chcemy służyć swoim ponad 20-letnim doświadczeniem, aby ta uroczystość zapisała się jako niezapomniane przeżycie w pamięci Gości. Będzie nam miło towarzyszyć Państwu w tym wyjątkowym dniu.

Nasza oferta weselna skierowana jest do mieszkańców Mszczonowa, Radziejowic, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego jak również  z innych miejscowości pod Warszawą. Dogodna lokalizacja i łatwy dojazd sprawiają, że również mieszkańcy Warszawy wybierają Hotel Panorama jako miejsce przyjęcia weselnego.

Wnętrze chaty góralskiej w stylu zakopiańskiej bacówki to idealna przestrzeń na wesele w stylu rustykalnym.

Ściany chaty zbudowane zostały z grubych drewnianych płaz, zaś dach podtrzymują potężne bale zwane tragarzami. Całości dopełniają drewniane stoły przykryte chustami, drewniane, rzeźbione krzesła oraz kute wykończenia okien i drzwi.

Po obu stronach chaty znajdują się 2 kominki, w których rozpalamy żywy ogień w okresie jesienno-zimowym. Ciepły i naturalny kolor drewna doskonale pasuje do kamiennej podłogi.

Z obu stron chaty góralskiej są wyjścia wprost do ogrodu, gdzie znajdują się dwie altany w stylu zakopiańskim, stoliki, leżaki i alejki spacerowe.

W Sali w Chacie Góralskiej można zorganizować przyjęcie nawet dla 140 osób

To trzy sale w stylu rustykalnym, w których można przygotować przyjęcie nawet dla 400 osób.

Budynek karczmy znajduje się 6 km od Hotelu Panorama i usytuowany jest w ogrodzie o powierzchni 13,5 h pośród malowniczych alejek, ocienionych starymi drzewami.

To bardzo elegancka, klimatyzowana i przestronna sala w stylu art deco, którego wyznacznikami są geometryczne kształty, dbałość o detale i stonowane kolory.

Sala ma modułowy system ścian, który pozwala dostosować wielkość przestrzeni do ilości gości. W Sali Art Deco można zorganizować przyjęcie dla 400 os.

Zapraszamy do organizacji ślubu w plenerze, zarówno w hotelowym ogrodzie jaki w Posiadłości Zbiroża. W przypadku niesprzyjającej pogody jesteśmy w stanie przenieść ślub do klimatyzowanej Sali w Hotelu. W propozycji na ślub plenerowy do 100 osób w Hotelu Panorama Mszczonów otrzymują Państwo:
aranżację dedykowanej przestrzeni pod gołym niebem ze stołem okrytym obrusem, godłem, krzesłami w pokrowcach i nagłośnieniem.

Większa liczba osób i dodatkowe dekoracje podlegają indywidualnym ustaleniom.
  • Dedykowana osoba, która pomoże w zaplanowaniu i dopięciu szczegółów organizacyjnych przyjęcia weselnego
  • Możliwość wyboru Sali weselnej
  • Wykwintne menu w kilku wariantach cenowych
  • Opieka koordynatora imprezy podczas trwania przyjęcia
  • Apartament ze śniadaniem dla Państwa Młodych
  • Specjalne ceny noclegów dla Gości weselnych
  • Możliwość organizacji ślubu w plenerze
  • Parking dla Gości
Miejsce, w którym tradycja splata się z nowoczesnością
Pokaż na mapie