Hotel Panorama

Blog

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji na piknik pod hasłem aut i motocykli produkcji amerykańskiej.

 Z pewnością nie zabraknie melodii potężnych jednostek napędowych, ikon światowej motoryzacji i wielu niespodzianek.

Obiekt w Zbiroży zapewnia szereg niezapomnianych atrakcji czyniąc wydarzenie idealną formą rozrywki dla całej rodziny.

08.01.2022

Dzieci z niecierpliwością czekają na zimową przerwę od nauki. Zazwyczaj ten czas jest wykorzystywany na rodzinne wyjazdy w góry, uprawianie zimowych sportów lub wycieczki do aquaparków.

08.05.2021

Suntago -największy wodny park rozrywki w Europie znajduje się w Wręczy, blisko Mszczonowa i zaledwie 7 km od Hotelu Panorama***. Na powierzchni 20 ha powstał największy wodny park rozrywki w Europie oraz kompleks bungalowów Suntago Village. Jednocześnie może się tam relaksować nawet 10 tysięcy osób.

08.04.2021

Rodzina w podróży to rzecz oczywista, ponieważ podróże to forma odpoczynku i edukacji. Hotele i pensjonaty prześcigają się w kreowaniu pakietów pobytowych, które będą adekwatne dla rodzin z dziećmi. Rodzinny wyjazd na wakacje lub na weekend czasem bywa wielkim wyzwaniem dla rodziców. Z jednej strony jest to wyzwanie ekonomiczne, a z drugiej strony to także przedsięwzięcie organizacyjne, któremu trudno sprostać bez wcześniejszego przygotowania.

19.03.2021

Minął już rok odkąd koronawirus rozprzestrzenił się na całym świecie i zmienił całkiem jego oblicze. Mocno ograniczone obostrzeniami życie społeczne wróciło do domów. W domach zaczęliśmy pracować, uczyć się i odpoczywać. Tradycyjne sposoby świętowania uroczystości rodzinnych, w tym również komunii, uległy diametralnym zmianom.

18.01.2021

W bliskim sąsiedztwie Hotelu Panorama*** od kilku miesięcy działa najgłębszy basen do nurkowania na świecie. Fachowa nazwa to wielostrefowy symulator warunków nurkowania. Tak naprawdę pod tą trudną nazwą kryje się możliwość przeżycia największej przygody życia.

Miejsce, w którym tradycja splata się z nowoczesnością
Pokaż na mapie