TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Hotel Panorama***

BLOG

FERIE POD WARSZAW A

8 stycznia 2022

JAK SPĘDZIĆ FERIE ZIMOWE Z DZIEĆMI?

Dzieci z niecierpliwością czekają na zimową przerwę od nauki. Zazwyczaj ten czas jest wykorzystywany na rodzinne wyjazdy w góry, uprawianie zimowych sportów lub wycieczki do aquaparków.

Wszyscy rodzice planując zimowe wyjazdy zastanawiają się co chciałyby robić ich dzieci w tym czasie. 

SUNTAGO-NAJWIĘKSZY WODNY PARK W EUROPIE

8 kwietnia 2021

SUNTAGO – NAJWIĘKSZY WODNY PARK ROZRYWKI W EUROPIE

Suntago Wodny Świat znajduje się w Wręczy, blisko Mszczonowa i zaledwie 7 km od Hotelu Panorama***. Na powierzchni 20 ha powstał największy wodny park rozrywki w Europie oraz kompleks bungalowów Suntago Village. Jednocześnie może się tam relaksować nawet 10 tysięcy osób.

RODZINA W PODRÓŻY

8 kwietnia 2021

RODZINA W PODRÓŻY

Rodzina w podróży to rzecz oczywista, ponieważ podróże to forma odpoczynku i edukacji. Hotele i pensjonaty prześcigają się w kreowaniu pakietów pobytowych, które będą adekwatne dla rodzin z dziećmi. Rodzinny wyjazd na wakacje lub na weekend czasem bywa wielkim wyzwaniem dla rodziców. Z jednej strony jest to wyzwanie ekonomiczne, a z drugiej strony to także przedsięwzięcie organizacyjne, któremu trudno sprostać bez wcześniejszego przygotowania.

5 kwietnia 2021

MUZYCZNE TRADYCJE MSZCZONOWA

Mszczonów to małe miasteczko na Mazowszu, na którego obrzeżach od ponad 20-tu lat działa Hotel Panorama***. Społeczność mszczonowska oraz jej historia jest nam bardzo bliska. Z Mszczonowa pochodzą nasi pracownicy. Mszczonowiacy przychodzą zjeść w restauracji Tamara, organizują tu przyjęcia okolicznościowe i świętują ważne rodzinne uroczystości. Hotel Panorama*** wrósł w Mszczonów i chyba nikt nie wyobraża sobie tego miasta bez niego.

19 marca 2021

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA W CZASACH PANDEMII

Minął już rok odkąd koronawirus rozprzestrzenił się na całym świecie i zmienił całkiem jego oblicze. Mocno ograniczone obostrzeniami życie społeczne wróciło do domów. W domach zaczęliśmy pracować, uczyć się i odpoczywać. Tradycyjne sposoby świętowania uroczystości rodzinnych, w tym również komunii, uległy diametralnym zmianom.

Deepspot w Mszczonowie

18 stycznia 2021

DEEPSPOT – CENTRUM NURKOWE W MSZCZONOWIE

W bliskim sąsiedztwie Hotelu Panorama*** od kilku miesięcy działa najgłębszy basen do nurkowania na świecie. Fachowa nazwa to wielostrefowy symulator warunków nurkowania. Tak naprawdę pod tą trudną nazwą kryje się możliwość przeżycia największej przygody życia.

EnglishRussia