TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Hotel Panorama***

BLOG

5 kwietnia 2021

MUZYCZNE TRADYCJE MSZCZONOWA

Mszczonów to małe miasteczko na Mazowszu, na którego obrzeżach od ponad 20-tu lat działa Hotel Panorama***. Społeczność mszczonowska oraz jej historia jest nam bardzo bliska. Z Mszczonowa pochodzą nasi pracownicy. Mszczonowiacy przychodzą zjeść w restauracji Tamara, organizują tu przyjęcia okolicznościowe i świętują ważne rodzinne uroczystości. Hotel Panorama*** wrósł w Mszczonów i chyba nikt nie wyobraża sobie tego miasta bez niego.

19 marca 2021

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA W CZASACH PANDEMII

Minął już rok odkąd koronawirus rozprzestrzenił się na całym świecie i zmienił całkiem jego oblicze. Mocno ograniczone obostrzeniami życie społeczne wróciło do domów. W domach zaczęliśmy pracować, uczyć się i odpoczywać. Tradycyjne sposoby świętowania uroczystości rodzinnych, w tym również komunii, uległy diametralnym zmianom.

Deepspot w Mszczonowie

18 stycznia 2021

DEEPSPOT – CENTRUM NURKOWE W MSZCZONOWIE

W bliskim sąsiedztwie Hotelu Panorama*** od kilku miesięcy działa najgłębszy basen do nurkowania na świecie. Fachowa nazwa to wielostrefowy symulator warunków nurkowania. Tak naprawdę pod tą trudną nazwą kryje się możliwość przeżycia największej przygody życia.

EnglishRussia