Hotel Panorama

Powierzchnie wystawiennicze

Powierzchnie wystawiennicze w Hotelu Panorama – to idealne miejsce na organizację: kongresów, premier produktów, targów, wystaw, seminariów czy tez innych spotkań.

Łączna powierzchnia wystawiennicza w Hotelu – to 1039 metrów kwadratowych. Wielkość tej powierzchni jest regulowana za pomocą specjalnego systemu ścian modułowych. Dzięki temu, sale konferencyjne oraz powierzchnie wystawiennicze mogą być dopasowane do charakteru wydarzenia.

Powierzchnie wystawiennicze w Hotelu są na poziomie parteru co daje możliwość wprowadzenia samochodów na sale wystawowe.

Na poziomie tym znajduje się:
recepcja, restauracja, drink bar, szatnia, przechowalnia bagażu, play room, toalety, przestronne hole recepcyjne, wyjście na patio hotelowe.

Dla Organizatorów, istnieje możliwość organizacji indywidualnej recepcji. W holach recepcyjnych jest miejsce na wystawę dodatkowych materiałów reklamowych np.rol-up a także projekcja filmu reklamowego Organizatora na dużym telewizorze plazmowym (60”).

Przed Hotelem - są przygotowane maszty, na których Organizator może zamieścić flagi firmowe.

Patio Hotelu – to również doskonałe miejsce do organizacji wystawy w plenerze w otoczeniu stylowej chaty góralskiej i zieleni.

Miejsce, w którym tradycja splata się z nowoczesnością
Pokaż na mapie