TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Komunia

HOTEL PANORAMA

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

To przede wszystkim święto naszego dziecka jak i jego najbliższej rodziny. Przyjecie komunijne wymaga wcześniejszego przygotowania i zaplanowania przebiegu tego wyjątkowego dnia.

Sugerujemy zarezerwowanie jednej z sal naszego Kompleksu Hotelowego:

SALA ART-DECO W HOTELU

To bardzo elegancka, klimatyzowana i przestronna sala, utrzymana w pastelowej kolorystyce.  System modułowy ścian, pozwala idealnie dostosować wielkość sali do ilości osób.

SALE W CHACIE GÓRALSKIEJ

Z racji swojego charakteru są niezwykle klimatyczne. Klimat ten dodatkowo podkreślają kamienne kominki. Z obydwu chat jest wyjście na patio hotelowe. Przy każdej chacie są ogródki grillowe, które pozwalają zaplanować drugą część przyjęcia w formie grilla.

Mała Chata – jest dwupoziomową salą dla 40os. Na antresoli możemy zorganizować np. stół dla dzieci.
Duża Chata – organizujemy spotkania do 140os.

KARCZMA W ZBIROŻY

Sale mogą łącznie gościć do 300os. Układ tych sal i otoczenie pozwalają również zaplanować spotkania grillowe. Karczma jest położona w otoczeniu malowniczych alejek , stawów i altan.

DODATKOWE INFORMACJE

Ustawienia sali – Gości możemy usadzić przy jednym stole z miejscem specjalnie zaznaczonym dla dziecka lub możemy Gości usadzić przy okragłych stołach.

Miłym elementem spotkania jest muzyka – Hotel zapewnia muzykę o standardzie hotelowym.

Przyjęcie komunijne to również dobór odpowiedniego menu i rodzaju alkoholu. Znając Państwa oczekiwania z przyjemnością zaproponujemy najwłaściwszą opcję.

Przyjecie komunijne to także atrakcje dla głównego bohatera i jego rówieśników. Możemy zorganizować dla dzieci – plac zabaw z dmuchanymi zabawkami np. zjeżdżalnia, basen z kulkami i wiele innych.

Dla uczestników przyjęć komunijnych – zapewniamy bezpłatny, niestrzeżony parking dla samochodów.

NASZE ZALETY

EnglishRussia