TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Atrakcje

CENTRUM REKREACJI ZBIROŻA

MOC WRAŻEŃ I ZABAWY

ZBIROŻA

Zbiroża to piękny ośrodek przystosowany do organizacji imprez integracyjnych, pikników i wszelkich eventów – szczególnie plenerowych.

 

Zbiroża to piękny ośrodek przystosowany do organizacji imprez integracyjnych, pikników i wszelkich eventów – szczególnie plenerowych.

Atutami tego miejsca są położenie oraz zagospodarowanie.

Zbiroża położona jest nieopodal lasu i łowisk rybnych na rozległych terenach zielonych. Na terenie obiektu znajdują się pomieszczenia sanitarne, zadaszenia i wiaty grillowe oraz pomieszczenia, w których imprezy mogą się odbywać bez względu na warunki atmosferyczne.

Cały obiekt podzielony jest na części:

Team Strefa

Jedyne w Polsce, specjalistyczne Centrum Team Buildingowe – TeamStrefa. wyposażone w: tory do jazdy samochodami terenowymi, powerturnami, quadami, ściankę wspinaczkową, mosty linowe, strzelnicę, boiska do gry oraz wiele innych atrakcji

Gastronomia

Do części gastronomicznej należy karczma na 500 osób z trzema salami, wiaty grillowe dla 600 osób. Przygotowujemy stacje gastronomiczne, grillowe, dystrybutory do napoi, bufety kawowo – herbaciane. W menu pamiętamy także o najmłodszych, dodając watę cukrową, słodycze, lody, itp.

Koncerty

W Zbiroży znajduje się również miejsce przeznaczone na występy artystyczne. W części koncertowej na życzenie klientów możemy przygotować sceny na występy i koncerty.

Pikniki

Część piknikowa to duży teren porośnięty równo przystrzyżoną trawą – idealny do organizacji pikników oraz imprez plenerowych. Teren na czas imprezy może zostać wyposażony m.in. w: dmuchańce, trampoliny, karuzele, kolejki szynowe, tory do jazd samochodami dla dzieci, zagrodę do jazdy kucykami i wiele innych.

SALE KONFERENCYJNE

ZBIROŻA

Każde z pomieszczeń Karczmy może zostać przystosowane do potrzeb konferencyjnych. Posiadamy odpowiednie wyposażenie pozwalające na przeprowadzenie konferencji: krzesła i stoły konferencyjne, krzesła z pulpitami, mównice, rzutniki multimedialne, nagłośnienie, ekrany, flipcharty i inne sprzęty stosowane przy organizacji konferencji.

Na życzenie klientów wynajmujemy również kabiny symultaniczne i podobne specjalistyczne wyposażenie, konieczne dla odpowiedniego poziomu organizowanych przez Państwa konferencji.

ZABAWA W ZBIROŻY

PIKNIKI

Pikniki w okolicach Warszawy organizowane w Zbiroży to wydarzenia na dużą skalę. Jesteśmy w stanie zorganizować piknik nawet dla 5000 osób, dając pełne zabezpieczenie cateringowe i techniczne. Realizujemy plany naszych klientów zapewniając również różnego rodzaju atrakcje programowe.

Gwarantujemy kilka albo kilkanaście godzin doskonałej, profesjonalnie przygotowanej rozrywki, zgodnie z Państwa zleceniem. Piknik to doskonała forma świętowania i zabawy w Zbiroży.

PRZYJĘCIE WESELNE

WESELE

Perfekcyjnie przygotowane wesele to marzenie wielu Młodych Par, toteż powierzając nam organizację wesela, gwarantujemy naszą jakość, uwagę i profesjonalizm.

Zapraszamy do świętowania tego magicznego dnia w jednej z eleganckich sal Hotelu Panorama oraz do zawarcia sakramentu małżeństwa w naszym eleganckim hotelowym ogrodzie lub w pięknym plenerze 13 hektarowego obiektu w Zbiroży.

EnglishRussia