TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Wystawy

POWIERZCHNIE WYSTAWIENNICZE

Powierzchnie wystawiennicze w Hotelu Panorama – to idealne miejsce na organizację: kongresów, premier produktów, targów, wystaw, seminariów czy tez innych spotkań. Powierzchnie wystawiennicze w naszym Centrum Konferencyjnym mają funkcjonalne rozwiązania w Hotelu a także w Europejskim Centrum Teambuildingu w Zbiroży. Łączna powierzchnia wystawiennicza w Hotelu – to 1039 metrów kwadratowych. Wielkość tej powierzchni jest regulowana za pomocą specjalnego systemu modułowego. Dzięki temu, sale konferencyjne oraz powierzchnie wystawiennicze mogą ze sobą sąsiadować i zostaną bardzo wygodnie skomunikowane.
Do sal tych, jest możliwość wprowadzenia samochodów osobowych. Powierzchnie wystawiennicze w Hotelu są na poziomie parteru.
Na poziomie tym znajduje się : recepcja, restauracja, drink bar, szatnia, przechowalnia bagażu, play room, toalety, przestronne hole recepcyjne, wyjście na patio hotelowe. Dla Organizatorów, istnieje możliwość organizacji indywidualnej recepcji. W holach recepcyjnych jest miejsce na wystawę dodatkowych materiałów reklamowych np.rol-up a także projekcja filmu reklamowego Organizatora na dużym telewizorze plazmowym (60”). Przed Hotelem – są przygotowane maszty, na których Organizator może zamieścić flagi firmowe. Patio Hotelu – to również doskonałe miejsce do organizacji wystawy w plenerze w otoczeniu stylowej chaty góralskiej i zieleni.

konferencje_powierzchnie_wystawiennicze
194_b
200_b
3_3_1_b
3_3_2_b
konferencje_targi
szkolenia_samochodowe
konfeerencje_ekspozycja_samochodów
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

WYPOSAŻENIE SAL

BUDOWANIE ZESPOŁU

ZBIROŻA

Infrastruktura w Centrum w Zbiroży jest w pełni przygotowana do organizacji wystaw w plenerze i wewnątrz budynku. 13 hektarowy teren jest ogrodzony i chroniony. Są wyznaczone miejsca parkingowe dla ok. tysiąca aut.
Jest wydzielona Teamstrefa. Wokół Karczmy są alejki spacerowe , stawy, teren piknikowo – prezentacyjny
(2 ha otwartej przestrzeni), drewniane wiaty grillowe z ławami i stołami (dla ok.400os)

Wnętrza Karczmy są w stylu rustykalnym z elementami drewna i kamienia. Sale są o powierzchni od 150 do 262 metrów. Wysokość sal – 3,5 metra.

EUROPEJSKIE CENTRUM TEAMBULDINGU W ZBIROŻY

TO CO WYRÓŻNIA NASZĄ OFERTĘ

NASZE ZALETY

MOŻLIWOŚĆ WPROWADZEIA SAMOCHODU DO SAL WYSTAWNICZYCH
MOZLIWOŚĆ PREZENTACJI SAMOCHODÓW PRZED KARCZMĄ
MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI OBIEKTÓW NA WYŁĄCZNOŚĆ
MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU KARCZMY NA SALE WYSTAWNICZE I KONFERENCYJNE
Z RAMIENIA HOTELU ZOSTAJE WYZNACZONY KOORDYNATOR KONFERENCJI
EnglishRussia