TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Hotel Panorama

CATERING WIELKANOCNY

22 lutego 2021

CATERING WIELKANOCNY

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę dań wielkanocnych na wynos. Poczynając od klasyki w postaci lubianych zimnych nóżek, a kończąc na wykwintnych daniach gotowych do podgrzania. Menu wielkanocne skomponował nasz Szef Kuchni Grzegorz Mościński.

Wielkanocne menu bez kaczki obyć się nie może!

W naszej ofercie mamy pieczoną kaczkę z sosem z suszonych owoców. Zgodnie z recepturą cała kaczka jest marynowana 48 godzin w aromatycznej marynacie na bazie soku         z cytrusów i ziół. Następnie pieczemy mięso w niskiej temperaturze, polewając je co jakiś czas klarowanym masłem, białym winem i sokiem z cytrusów, tak aby było soczyste               i nabrało złocistego koloru. Kaczkę serwujemy z sosem z suszonych owoców, przygotowanym na bazie wywaru z kaczki i duszonych śliwek, moreli i żurawiny. Państwu pozostawiamy dobór wina do tej potrawy.

Na uwagę zasługują pasztet własnego wypieku i wędzonki, które sami wędzimy w posiadłości Zbiroża. Nasze wędliny pięknie pachną, doskonale smakują i bardzo długo zachowują świeżość.

Zamówienie możecie Państwo złożyć telefonicznie: 608 303 989 lub mailowo: gastronomia@hpm.com.pl Zamówienia przyjmujemy do 1 kwietnia. Odbierać je będzie można 2 lub 3 kwietnia w godz. 10:00 – 14:00 lub w terminach indywidualnie ustalonych. Wymagamy zaliczki na poczet złożonego zamówienia.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej propozycji przygotujecie Państwo w domu prawdziwą ucztę wielkanocną. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji!

Powrót do Aktualności
EnglishRussia