TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Hotel Panorama

DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY

4 maja 2021

długi weekend czerwcowy

DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY

Po deszczowej majówce czekamy z niecierpliwością na piękny, letni – i co najważniejsze – długi weekend czerwcowy. Zimna wiosna i ciągle wydłużane obostrzenia covidowe sprawiły, że tęsknimy za normalnym życiem sprzed pandemii. Marzy nam się beztroski relaks na basenie, odpoczynek na leżaku w hotelowym ogrodzie czy wycieczka rowerowa, po powrocie z której zjemy pyszny obiad przygotowany w hotelowej restauracji. Boże Ciało świętujemy zawsze w czwartek i wystarczy jeden dzień urlopu,  aby można było wyjechać na całe 4 dni, odpocząć i poczuć przedsmak wakacji. Takiej okazji nie można zmarnować!

Zachęcamy do lokalnych podróży i korzystania z wodnych atrakcji Mazowsza. W pobliżu Hotelu Panorama*** znajduję się Termy Mszczonów, które planują otwarcie już 29 maja. Termy słyną z wysoko zmineralizowanych wód, czerpanych z głębi ziemi i działających na nasze zdrowie psychofizyczne. Mszczonowski kompleks składa się z: basenu z wodą termalną, basenu dla sportowców, 2 zjeżdżalni, basenu rekreacyjnego z sztuczną rzeką, biczami wodnymi i masażerami oraz brodzika dla dzieci i fontanny.  Jest tam również jacuzzi, sauny suche i grota solna. Ta ilość atrakcji i udogodnień sprawi, że rodzinny wyjazd do Term Mszczonów będzie świetną rozrywką zarówno dla dorosłych i dzieci.

SPECJALNA OFERTA

Dla naszych Gości spragnionych wyjazdów i wodnego relaksu przygotowaliśmy specjalną ofertę DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY. Oferta obowiązuje w dniach 3-6 czerwca i obejmuje 3 noclegi z wyżywieniem, sześciogodzinny bilet do Term Mszczonów oraz możliwość korzystania z hotelowego ogrodu. W naszym ogrodzie mamy strefę relaksu z leżakami i parasolami oraz strefę atrakcji sportowych, a wśród nich:

  • trampolina
  • boisko do koszykówki
  • kort tenisowy
  • zewnętrzna siłownia
  • pole do minigolfa
  • bramki do piłki nożnej

Po wodnych szaleństwach zapraszamy na wieczornego grilla w hotelowym ogrodzie. Szczegóły oferty można sprawdzić tutaj.

Jeżeli macie zbyt mało czasu to skorzystajcie z pakietu WEEKEND DLA ZDROWIA Z TERMAMI MSZCZONÓW. Ten pakiet to idealne rozwiązanie na krótki wypad za miasto. Całą naszą ofertę pobytową można znaleźć w zakładce PAKIETY.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji!

Powrót do Aktualności
EnglishRussia