TEL: +48 46 857 60 60 , E-MAIL: recepcja@hpm.com.pl

a

hotel panorama

Kulinaria

RESTAURACJE & BAR

KUCHNIA PEŁNA SMAKU

NASZA OFERTA

Hotel PANORAMA oferuje wysokiej jakości usługi gastronomiczne. Od wielu lat organizujemy pikniki, przyjęcia, bale, imprezy integracyjne i okolicznościowe, obsługujemy szkolenia, konferencje i spotkania firmowe.

Realizujemy eventy w obiektach należących do Hotelu lub we wskazanym przez kontrahenta miejscu.

Posiadamy dwie eleganckie restauracje w budynku hotelowym: klubową “TAMARA” oraz główną “ART DÉCO”. Ponadto organizujemy imprezy w stylowej Chacie Góralskiej, wyjątkowej Karczmie w Zbiroży, oraz położonych tam terenach piknikowych z wiatami grillowymi, umożliwiającymi realizację imprez plenerowych.

TO CO WYRÓŻNIA NASZĄ OFERTĘ

GWARANTUJEMY

PYSZNA ATMOSFERA

TAMARA

RESTAURACJA TAMARA

Powstała w lutym 2010 roku. To najbardziej ekskluzywna sala w hotelu, mieszcząca do 50 osób.
TAMARA jest kameralnym, bardzo stylowym pomieszczeniem, wyposażonym w eleganckie meble. Reprodukcje obrazów Tamary Łempickiej zdobiące ściany oraz widok na hotelowy ogród stwarzają niezapomniane wrażenie.

Zobacz menu Restauracji Tamara: plik do pobrania

Restauracja czynna jest codziennie:
od godz. 12.00 do godz. 22.00

SALA ART DECO

NOWOCZESNOŚĆ 

ART DECO

Wybudowana i oddana do użytku w maju 2010 roku. To bardzo nowoczesne i eleganckie pomieszczenie mogące pomieścić 250 osób.
Oprócz podstawowej funkcji restauracji dla wiekszej liczby Gości, goszczących w hotelu, może, z uwagi na wygląd i możliwości, spełniać również rolę sali balowej, weselnej czy bankietowej. Okna znajdujące się na dużej powierzchni sali oraz reprodukcje obrazów Jacka Vettriano (właśc. Jack Hoggan) i Edwarda Hoppera, dają wrażenie słonecznej i pastelowej delikatności.

HOTELOWY BAR

BAR

Dla Gości chcących spędzić miło czas, indywidualnie lub w mniejszych grupach zapraszamy do nowoczesnego lobby baru, który znajduje się w pobliżu recepcji i posiada bezpośredni dostęp do playroomu.

Bar otwarty jest do godziny 23.00 lub przy zorganizowanych grupach, do ostatniego Gościa.

Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły naszej oferty.

LOBBY BAR

GÓRALSKIE CHATY

CHATY

GÓRALSKIE

Niepowtarzalną atrakcją Hotelu Panorama jest położony na terenie obiektu, jedyna w swoim rodzaju Chata Góralska. Jest to ulubione miejsce spotkań, biesiad i wspólnych wieczorów naszych Gości.
Mała Chata jest salą przystosowaną do organizacji imprez dla grup do 40 osób.
To bardzo stylowe pomieszczenie. Wszystkie dekoracje, meble i wyposażenie sprawiają, że czujemy się jakbyśmy byli w górach, w bacówce, a nie 45 km od Warszawy. Dodatkowo klimat podkreśla kominek usytuowany na środku sali.

Duża Chata Góralska jest salą przystosowaną do organizacji imprez dla grup do 140 osób. Znajdują się w niej dwa kominki stwarzające doskonały klimat -zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory. Drewniane ławy, ściany i sufit zrobione z grubych bali, podkreślają charakter tego miejsca. W Dużej Chacie organizowane są głównie imprezy wieczorne i wesela.
W ciepłe dni organizujemy obiady lub kolacje grillowe w ogródkach przy chatach.

BIESIADOWANIE

ZBIROŻA

Zbiroża to piękny ośrodek przystosowany do organizacji imprez integracyjnych, pikników i wszelkich eventów.

Do części gastronomicznej należy karczma na 500 osób z trzema salami, wiaty grillowe dla 600 osób. Przygotowujemy stacje gastronomiczne, grillowe, dystrybutory do napoi, bufety kawowo – herbaciane. W menu pamiętamy także o najmłodszych, dodając watę cukrową, słodycze, lody, itp.

KARCZMA W ZBIROŻY

CATERING HOTELU PANORAMA

PYSZNE DOZNANIA

CATERING

Jesteśmy Hotelem z 19-letnim doświadczeniem w branży usług gastronomicznych. Te lata doświadczeń sprawiły, iż z pełnym profesjonalizmem świadczymy kompleksową usługę cateringową.

Realizując zlecenia naszych Gości każdorazowo opracowujemy, dopasowując do miejsca i charakteru spotkania, koncepcje aranżacji stołów, bufetów oraz proponujemy odpowiednie menu.

Dbamy aby spotkania przez nas przygotowywane były pod każdym względem na odpowiednim poziomie wykonania.

Zapraszamy do zamawiania specjałów wielkanocnych: dań tradycyjnych oraz przełamanych smaków nowoczesnej kuchni.

Plik do pobrania

DYSPONUJEMY SPRZĘTEM DO ORGANIZACJI CATERINGU

SPRZĘT CATERINGOWY

Meble cateringowe – krzesła, ławy , stoły (prostokątne, okrągłe, koktajlowe)
Podesty, parkiety
Oświetlenie i nagłośnienie
Porcelana i zastawa stołowa

Skirtingi, obrusy, pokrowce na krzesła, serwety

Zastawa gastronomiczna – np. bemary
Dekoracje stołów i bufetów
Dystrybutory do piwa i napoi b/alkoholowych
Zapewniamy także profesjonalną obsługę kucharzy i kelnerów
EnglishRussia